Centrum Konsultacyjne
wroc-do-strony-leczenie-w-cmc
WRÓĆ-DO-STRONY-LECZENIE-DZIECI

CENTRUM
KONSULTACYJNE

CMC_Centrum Konsultacyjne_Michał Drwięga

Carolina Medical Center zawdzięcza swój sukces związanym z nią ludziom, ich determinacji, całkowitemu zaangażowaniu, pasji zawodowej i naukowej oraz ściśle interdyscyplinarnej współpracy. Wielką wagę przykładamy do rzetelności i uczciwości zawodowej.

 

Dzięki współpracy specjalistów różnych dziedzin: ortopedii, reumatologii, neurochirurgii, diagnostyki obrazowej i funkcjonalnej, rehabilitacji oraz treningu personalnego, całościowo podchodzimy do procesu leczenia, co wyróżnia nas na tle innych ośrodków medycznych.

Pragniemy służyć naszym Pacjentom profesjonalną pomocą w procesie powracania do zdrowia.

NASI SPECJALIŚCI

Zespół lekarzy Carolina Medical Center to grono pasjonatów medycyny. Nasi specjaliści śledzą i tworzą najnowsze rozwiązania w ortopedii, traumatologii i dziedzinach pokrewnych, prowadząc projekty badawcze i uczestnicząc w kongresach medycznych. Należą do prestiżowych organizacji branżowych w kraju i zagranicą.

PIERWSZA WIZYTA

Konsultacje specjalistyczne w Carolina Medical Center odbywają się w godzinach ustalonych indywidualnie. Pacjent przed pierwszą wizytą zostanie poproszony o uzupełnienie w recepcji Karty Rejestracji Pacjenta.

Uprzejmie prosimy o:

  • zabranie dowodu tożsamości (w przypadku osoby niepełnoletniej dokument powinien posiadać towarzyszący jej rodzic/opiekun prawny),
  • przybycie na wizytę co najmniej 15 minut przed umówionym terminem, zgłoszenie się do recepcji na 2. piętrze i uiszczenie należności za wizytę,
  • zabranie ze sobą posiadanej dokumentacji medycznej, np. wyników badań laboratoryjnych i diagnostycznych (np. RTG, USG, MRI, TK),
  • powstrzymanie się od wykonywania badań diagnostycznych przed konsultacją lekarską – w naszej klinice badania diagnostyczne wykonywane są według wytycznych lekarza prowadzącego.

Naszym priorytetem jest skrupulatna ocena stanu zdrowia Pacjenta i określenie optymalnego sposobu leczenia. W niektórych przypadkach wiąże się to z wydłużeniem planowanego czasu trwania wizyty. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli lekarz specjalista będzie do Państwa dyspozycji nieco później niż było to przewidziane.

Pliki do pobrania:

NASI PARTNERZY

UMÓW WIZYTĘ