CMTS Training CenterCarolina Medical Training System
UMÓW WIZYTĘ

IKONA-TRENINGCENTRUM TRENINGOWE
CMTS

CAROLINA MEDICAL TRAINING SYSTEM

Etiam eu augue nulla. Sed imperdiet pellentesque ultricies. Pellentesque sed vehicula tellus, sit amet vestibulum nisi. Ut vel erat nunc. Cras massa ligula, scelerisque sed risus ultricies, volutpat vulputate nisi. Sed in mi scelerisque, rhoncus velit quis, semper risus.

Carolina_Medical_Center_CMTS (2)

Carolina Medical Training System to:

  • kompleksowa ocena medyczna predyspozycji fizycznych,
  • pakiet funkcjonalnych badań diagnostycznych,
  • indywidualny plan treningowy,
  • trening (indywidualny lub z przyjacielem) w Centrum Treningowym pod okiem trenera personalnego,
  • analiza składu ciała (BIA),
  • monitoring postępów treningowych.

DLA KOGO

System treningowy Carolina Medical Center został stworzony przez specjalistów i pasjonatów sportu w oparciu o ich wiedzę medyczną oraz doświadczenie w pracy ze sportowcami. Skierowany jest zarówno do zawodowych sportowców, jak i amatorów.

Osoby prowadzące aktywny tryb życia
Jeżeli uprawiasz sport i chcesz poprawić swoje wyniki to CMTS będzie świetnym treningiem uzupełniającym. Zwiększając stabilność centrum ciała i poprawiając sensomotorykę, osiągniesz płynność ruchu, co wpłynie na jego skuteczność. Ten trening nie tylko zwiększa siłę, ale przywraca balans i koordynację nerwowo-mięśniową. Jest traktowany jako profilaktyka urazów i dobierany do dyscypliny, którą uprawiasz.

Osoby o małej aktywności fizycznej
CMTS to znakomita recepta na dolegliwości związane z przeciążeniem życia codziennego, lub brakiem ruchu. To trening naturalny, zgodny z biomechaniką i indywidualnie dobrany do potrzeb Twojego organizmu. Jest bardzo elastyczny: kształtuje sylwetkę, buduje mięśnie, zwiększa wytrzymałość, szybkość, siłę, poprawia technikę, ale jednocześnie dba o Twój kręgosłup, barki i kolana.

Osoby powracające do pełnej sprawności po urazie
CMTS może być naturalną kontynuacją procesu rehabilitacji i jako taki jest rekomendowany osobom powracającym do pełnej sprawności po urazie. Aby powrócić do aktywności sportowej, konieczne jest odzyskanie pełnej sprawności całego łańcucha ruchowego. Ćwiczenia w ramach CMTS będą zawsze dopasowane do celu terapii i wykonywane pod okiem trenera-rehabilitanta.

 

ŚCIEŻKA DZIAŁANIA CAROLINA MEDICAL TRAINING SYSTEM

KROK 1
Oceniamy Twój stan zdrowia i predyspozycje ruchowe. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów ortopedii, biomechaniki, fizjoterapii oraz trenerów personalnych.

KROK 2
Dokonujemy obiektywnych pomiarów siły, sensomotoryki i stabilografii, wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne. Oceniamy także technikę ruchu, aby wykryć słabsze strony i określić podstawowe cele treningu.

KROK 3
Zapraszamy Cię do Centrum Treningowego CMTS, gdzie Twój trener personalny przedstawi Ci indywidualny program treningowy. Opracujemy go na podstawie wyników badań oraz Twoich celów i predyspozycji. A w przypadku osób po urazach trening uwzględniać będzie ćwiczenia wzmacniające określone partie mięśni.

KROK 4
Rozpoczynasz trening! Korzystasz z najnowszej generacji sprzętu do ćwiczeń i stałej opieki wykwalifikowanego trenera. Na bieżąco oceniamy też przebieg i skuteczność treningu.

WARTO WIEDZIEĆ:

Specjaliści w dziedzinie treningu motorycznego

NASI PARTNERZY